Erin Napier revela un incident aterridor amb un home amb un vestit de tropa d’assalt de Star Wars


Mentre que milions de fans d’arreu del món van celebrar el Dia de la Guerra de les galàxies el 4 de maig, l’estrella de HGTV Erin Napier s’obre sobre un incident terrorífic que va passar fa un any.

L’estrella de 36 anys de la ciutat natal d’HGTV, que restaura cases a Laurel, Mississipí, amb el seu marit de 14 anys, Ben Napier, va acudir dimecres a Instagram per explicar-li als 1,3 milions de seguidors aquesta terrible història.

Va revelar que un home que portava un vestit de soldats d’assalt de Star Wars va comprar una casa a només una quadra d’ella per protegir les dones de Laurel, especialment la seva filla de tres anys, “la petita Helen”.

Terrorífic: mentre milions de fans d'arreu del món celebraven el Dia de la Guerra de les galàxies el 4 de maig, l'estrella de HGTV, Erin Napier, parla d'un incident terrorífic que va passar fa un any.

Terrorífic: mentre milions de fans d’arreu del món celebraven el Dia de la Guerra de les galàxies el 4 de maig, l’estrella de HGTV, Erin Napier, parla d’un incident terrorífic que va passar fa un any.

Història: L'estrella de 36 anys de la ciutat natal d'HGTV, que restaura cases a Laurel, Mississipí amb el seu marit de 14 anys, Ben Napier, va acudir dimecres a Instagram per explicar als seus 1,3 milions de seguidors sobre aquesta història esgarrifosa.

Història: L’estrella de 36 anys de la ciutat natal d’HGTV, que restaura cases a Laurel, Mississipí amb el seu marit de 14 anys, Ben Napier, va acudir dimecres a Instagram per explicar als seus 1,3 milions de seguidors sobre aquesta història esgarrifosa.

‘Que el dia 4 sigui amb tu. No és el meu dia preferit, fa un any”, va començar a la seva llarga publicació a Instagram.

“Estàvem filmant la revelació de l’episodi de Donelle i de la CBS Sunday Morning quan Ben va començar a rebre missatges de molta gent de la ciutat sobre un home de Califòrnia de 54 anys vestit com un soldat d’assalt de Star Wars, amb una polsera de monitor de turmell, que havia vingut a la ciutat. i estava dient coses molt estranyes”, va afegir.

“Coses com “Déu em va enviar aquí per protegir les dones de Laurel, concretament la petita Helen”, va afegir.

No és favorit: 'Que el 4 sigui amb tu.  No és el meu dia preferit, fa un any

No és favorit: ‘Que el 4 sigui amb tu. No és el meu dia preferit, fa un any”, va començar a la seva llarga publicació a Instagram

Helen:

Helen: “Coses com “Déu em va enviar aquí per protegir les dones de Laurel, concretament la petita Helen”, va afegir.

L’Erin va dir que aquest home “havia comprat una casa a un bloc de la nostra i hi vivia amb només una maleta i aquestes joguines per quan la meva filla de 3 anys “vingui de visita”.

El seu marit Ben Napier, amb qui està casada des del 2008, “va veure vermella, li va bullir la sang”, va dir sobre l’incident, i va afegir que estava “espantada i estava embarassada de 9,5 mesos” amb el seu segon fill, Mae, que va néixer el dia. 28 de maig de 2021.

“En les dues setmanes que van seguir, abans que finalment el retornessin a CA, va trobar la nena de Mal i Jim caminant amb la seva mainadera i va dir coses inquietants. Coses repugnants”, va afegir sobre els seus veïns.

Visita: Erin va dir que aquest home

Visita: Erin va dir que aquest home “havia comprat una casa a un bloc de la nostra i hi vivia amb només una maleta i aquestes joguines per quan la meva filla de 3 anys “vingui a visitar-la”.

Després de la seva arribada, tot el poble tenia “agents de seguretat les 24 hores a casa, mentre dormim, mentre treballàvem”, cosa que va provocar algunes converses incòmodes amb Helen.

“L’Helen va preguntar qui eren i per què eren aquí, i mai li vam dir la veritat. “Treballen amb nosaltres! Són amics nostres que s’allotgen una estona amb nosaltres!”’, va dir sobre el personal de seguretat.

“Un any després, encara penso en això cada dia, però ja no em fa por. Estic agraït per la manera com el nostre barri ens va protegir i va posar una tanca de protecció quan ho necessitàvem i va validar encara més el que ja sabia: protegir els vostres fills al món en línia tant com pugueu”, va concloure.

Seguretat: després de la seva arribada, tot el poble tenia

Seguretat: després de la seva arribada, tot el poble tenia “agents de seguretat les 24 hores a casa, mentre dormim, mentre treballàvem”, cosa que va provocar algunes converses incòmodes amb Helen.

Napier va arribar als titulars el desembre del 2020 quan va suprimir una publicació d’Instagram que mostrava la part posterior del cap d’Helen, cosa que va provocar una certa reacció.

“Com que Ben i jo tenim aquesta feina, vol dir que ens obrim al públic de maneres que de vegades són vulnerables i crec que això té valor. Crec que hi ha una línia fina entre la privadesa i ajudar els altres sent vulnerable sobre alguns aspectes de la teva vida quan estàs en el punt de mira”, va escriure.

“Però aquesta nit, a causa d’aquesta feina, tenim, després de penjar una foto de la part posterior del cap de la meva filla (per què mai no li mostrem la cara? per la seva intimitat i per culpa d’uns estranys ferotges que s’amaguen i comenten o poden buscar-la) van ser comentaris cruels en qüestió de moments”, va afegir.

Reacció: Napier va ser titular el desembre del 2020 quan va suprimir una publicació d'Instagram que mostrava la part posterior del cap d'Helen, cosa que va provocar una mica de reacció.

Reacció: Napier va ser titular el desembre del 2020 quan va suprimir una publicació d’Instagram que mostrava la part posterior del cap d’Helen, cosa que va provocar una mica de reacció.

Vulnerable:

Vulnerable: “Com que Ben i jo tenim aquesta feina, vol dir que ens obrim al públic de maneres que de vegades són vulnerables i crec que això té valor. Crec que hi ha una línia fina entre la privadesa i ajudar els altres sent vulnerable en alguns aspectes de la teva vida quan estàs en el punt de mira”, va escriure.